Jste tady
Home > Finance a reality > Bydlení v Praze a zároveň na venkově? Dnes je to již možné

Bydlení v Praze a zároveň na venkově? Dnes je to již možné

Stále více a více lidí přichází do hlavního města za prací a přesouvá sem celý svůj soukromý život. Mladí lidé pocházející z různých koutů republiky si v Praze zakládají rodinky, a proto logicky hledají bydlení vhodné pro rodinný život. To se ideálně nachází blízko venkova, v klidné lokalitě plné zeleně, dostatečně vzdálené od typického ruchu velkoměsta, ale ne až tak, aby se přímo do jeho centra nebylo možné dostat do pár desítek minut. A právě takové nové byty v Praze vám představíme v následujícím článku.

Zajímavá lokalita na okraji Prahy, ale s výbornou dostupností do centra

Projekt Viladomy Zbuzany přináší zajímavý koncept bydlení na okraji rušného hlavního města. Výstavba je lokalizovaná na okraj obce Zbuzany, která se nachází jen 13 kilometrů od centra Prahy, v okrese Praha – západ. Díky tomu mohou budoucí obyvatelé získat nové bydlení v atmosféře venkova, ale přitom stále snadno dostupné do hlavního města. Jen dvě minuty jízdy autem je vzdálen Pražský okruh, 13minutová cesta autobusem vás zas dostane na stanici metra B s názvem Luka. Obec Zbuzany je také propojena se Smíchovem železnicí, po které cesta až na konečnou zastávku trvá 17 minut.

viladomy

Intimita rodinného bydlení

Mnohé developerské projekty v Praze určené na výstavbu bytů mají charakter obrovských budov, které však ztrácejí svou intimitu rodinného bydlení. Tu si ale Viladomy Zbuzany zachovávají. Jednak tomu pomáhá samotná struktura výstavby, jelikož bytové jednotky, kterých je až 268, se nacházejí v útulně vypadajících třípodlažních bytových domech. Velkou roli hraje i zeleň, která je přítomna všude kolem. I ona zajišťuje dokonalé a plynulé propojení nové výstavby s malebností obce Zbuzany.

Stejně jako jiné novostavby v Praze, i Viladomy Zbuzany nabízejí budoucím obyvatelům široký výběr bytových jednotek. Od 1 + kk až po 4 + kk s výměrami od přibližně 40 do více než 120 m2. Díky tomu zde může najít své bydlení opravdu každý.

V případě, že preferujete podobný ráz bydlení, ale s více městskou atmosférou, pravděpodobně vás osloví jiný projekt výstavby, a to Rezidence Vrchlického.

Top