Jste tady
Home > Inspirace a trendy > České kotle OPOP představují novinku – Biopel Premium

České kotle OPOP představují novinku – Biopel Premium

Vytápění dřevěnými peletami patří mezi levná a ekologická řešení, v nejnovější vlně podporovaná i státem v rámci tzv. Kotlíkových dotací. Těmto trendům se plně přizpůsobila i společnost OPOP s.r.o., která se již dlouhá léta věnuje výrobě ekologických a uživatelsky přívětivých kotlů pro domácnosti i menší firmy. Na počátku prázdnin uvedla do prodeje další novinku: inteligentní automatický kotel na pelety Biopel Premium.

Kotle, které šetří čas, přírodu i vaši peněženku

Pohodlné a levné vytápění domácnosti není v případě automatických kotlů na pelety Biopel Premium žádný protimluv – právě naopak. Doporučené palivo (dřevní pelety o průměru 6-8 mm) je čisté a lze ho uskladnit prakticky kdekoliv. Kotel není třeba zapalovat ručně ani se zdržovat pravidelným přikládáním. Velkorysý zásobník a maximálně efektivní dávkování optimálního množství paliva se bez vaší pomoci obejdou i po několik dní. Kotel je možné ovládat na dálku např. přes internet a potěší vás i velmi vysoká účinnost dosahující až 92,8%!

Pelety, pixabay

Zamilujte se do bohatého příslušenství

Kotel Biopel Premium je zařazen mezi absolutní špičku do 5. emisní třídy. V písmenném označení jde (podle modelu) o třídu A+ nebo A++, a samozřejmostí je jeho použití i po roce 2022. Z toho pro vás vyplývají zejména dva nejdůležitější benefity: nízká spotřeba pelet a nízká elektrická náročnost celého kotle. A nadšeni budete i z rozsáhlého příslušenství, které vám pomůže vytopit domácnost vždy tak, jak právě potřebujete:

  • Řídící jednotka: jednoduché a intuitivní ovládání nyní s novými funkcemi.
  • Automatické odpopelnění pro maximální bezúdržbovost kotle.
  • Lambda senzor, zodpovědný za optimální spalování.
  • Čerpadlová skupina – zajišťuje správnou teplotou vratné vody.
  • Turbulátory se starají o vysokou účinnost výměníku kotle, lze je jednoduše vyjmout.

Kompaktní půdorys pro každou kotelnu

Pokud bychom měli charakterizovat nejtypičtější vlastnost kotlů OPOP, byla by to určitě jejich kompaktnost a úsporný půdorys. I ten nejvýkonnějším kotel Biopel Premium 40/V9 projde bez problémů úzkými dveřmi o šířce 70 centimetrů. Zásobník na pelety lze umístit z levé i pravé strany, a díky čistému vstupnímu palivu lze dokonce tyto kotle použít i uvnitř obytných prostor, není-li jiného zbytí! Špínu a prach od nich rozhodně nečekejte!

Biopel1

Biopel Premium nyní pořídíte výhodněji díky Kotlíkovým dotacím!

Víte, že ekologické kotle od OPOP lze zakoupit až o 70% levněji (a to včetně ceny za profesionální instalaci) díky oblíbeným Kotlíkovým dotacím? Biopel Premium rozhodně není výjimkou. Nevyčerpaných financí z Evropských fondů zbývá stále ještě dost a nově navíc není třeba realizovat žádná dodatečná opatření (zateplení, výměna oken apod.). Proplacení probíhá zpětně. Můžete si tedy svůj nový kotel vybrat už nyní – v předstihu, a v zimě se už jen těšit z levného a pohodlného vytápění. A za ušetřené peníze si můžete dopřát třeba skvělou vánoční dovolenou!

Top