Jste tady
Home > Design a interiér > Chybí ve vašem interiéru na stěně obraz? Tuto chybu napravte

Chybí ve vašem interiéru na stěně obraz? Tuto chybu napravte

Obrazy na stěnu patří již od nepaměti mezi hlavní dekorace interiérů. Mají schopnost zpestřit jinak holé stěny, čímž do bydlení přinášejí duši, charakter a často i prvek, který ho povyšuje na jinou úroveň. Pokud jste na dekorace stěn ve vaší domácnosti dosud jaksi pozapomněli, zkuste tento nedostatek napravit a inspirovat se právě v tomto článku.

Pokud nemáte peníze nazbyt na jejich investování do originálu, netřeba zoufat. Obrovskou službu danému prostoru nabídnou i repliky, malované obrazy od neznámých autorů, ale i tištěné obrazy. Jen je důležité vybrat si jejich správný motiv, který bude danému interiéru lahodit a zároveň odrážet váš styl či osobnost.

Obrazy pro cestovatelské duše

Pro vášnivé cestovatele jsou pravděpodobně nejzajímavější obrazy zobrazující místa, jaké jim přirostly k srdci či vysněné cestovatelské místa. A tím může být i New York. Po Soše svobody je snad nejtypičtějším symbolem tradiční žlutý taxík, který můžete při procházkách ulicemi velkého jablka vidět opravdu na každém kroku. Proto obraz taxi New York může být zajímavou inspirací pro obraz do obývacího pokoje pro všechny, kteří toto město milují, nebo je jejich snem.

1191a_3j

Tipy na obrazy na stěnu pro romantiky (a romantičky)

Zcela jiné motivy zase zaujmou lidí s romantickou duší, tedy hlavně dámy. Ty budou tedy preferovat něžnější zpracování. Oslovit je může například obraz s levandulí, která je hlavním květem provensálského stylu, jaký ženy doslova milují. No nástěnné dekorace s jejich vyobrazením zapadnou do jakéhokoli interiéru bez ohledu na jeho styl.

2017a_5b

Pocit romantiky se snažíme vytvořit zejména v ložnici, proto se něžné motivy hodí zejména do této místnosti. Romantické obrazy do ložnice však nemusí zobrazovat výlučně jen květiny. Zajímavou intimní atmosféru dodají ložnici i jiné motivy obrazů, například abstrakce, země či vyobrazení lidí. Závisí jen od vašeho úhlu pohledu.

Bez ohledu na to, jaký styl obrazu preferujete, v internetovém obchodě Perfektniobrazy.cz jistě najde ten pravý pro váš interiér.

Top