Jste tady
Home > Design a interiér > Jak efektivně vyřešit stínění interiéru?

Jak efektivně vyřešit stínění interiéru?

Uvažujete o efektivním, leč na pohled přitažlivém způsobu stínění vaší domácnosti? Trápíte se pro nevítané pohledy kolemjdoucích lidí či sousedů, kteří vám vidí doslova až do talíře? Vadí vám sluneční paprsky, které vás otravují ve chvíli, kdy se chcete dívat na televizi? Pak pro vás máme zajímavé tipy, které jsou ruku v ruce s moderní technologií i trendy současné doby.

Prakticky i esteticky

Také nepatříte k příznivcům klasických žaluzií, které jsou sice cenově dostupné, ale na pohled nejsou zrovna nic moc? Pak vám doporučujeme japonské stěny, které se u vás doma okamžitě chopí role praktického i estetického prvku. V současné době jsou k dostání v mnoha zajímavých motivech – domů si tak můžete pořídit stěny s květinami, abstraktními tvary či poutavého zátiší. Nejenže tak vyřešíte otázku soukromí a pohledům cizích lidí tak jednou provždy utnete tipec, ale zároveň získáte příjemnou dekoraci do vašeho interiéru.

Závěsům neodzvonilo

Hodně lidí zastává názor, že závěsy dávno vyšly z módy a dnes je můžeme vidět maximálně tak v bednách na půdách nebo někde hluboko schované v komorách. To ale vůbec není pravda! Pokud chcete dodat oknům u vás doma šmrnc, pak vsaďte na dekorační závěsy. Ani tady nebudete ochuzeni o rozmanitý výběr, kdy můžete vybírat mezi pestrou paletou barevných odstínů. Rozhodnout se tak můžete pro odstín, který příjemně doplní daný prostor a dodá mu šmrnc.

Útulné bydlení

Ať už se rozhodnete pro moderní japonské stěny nebo dáte přednost nestárnoucí klasice v podobě závěsů, vaše nová plastová okna tak rázem dostanou úplně nový nádech. Vaše bydlení bude působit útulnějším dojmem, protože co si budeme povídat – holá okna bez záclon či závěsů nejsou zrovna přitažlivá. Dodejte svému bydlení onu poslední třešničku na dortu!

Top