Jste tady
Home > Design a interiér > I ložnice si zaslouží elegantní vzhled: Tyto obrazy ho zajistí

I ložnice si zaslouží elegantní vzhled: Tyto obrazy ho zajistí

Vybavujete si aktuálně ložnici? Pak jistě víte, že i tato často podceňovaná součást interiéru si zaslouží moderní doplňky, které ji dokonale oživí. Jakousi klasiku představují zejména obrazy, s nimiž vytvoříte bez problémů tu správnou atmosféru. Pokud byste nějaké obrazy také rádi do ložnice umístili, jste na správné adrese. My se totiž zaměříme na nejoblíbenější motivy, jež se do této místnosti volí.

Moře ve spoustě podob

Když se řekne moře, spoustě lidí se vybaví hodně poutavých vzpomínek. Není se čemu až tolik divit, vždyť mořské břehy lákají turisty z celého světa již po několik stovek let. Zachycení této části krajin může být jakékoli. Hodně dobrou volbou jsou obrazy zachycující nádherné ráno při molu. To evokuje pohodu a klid, jež se samozřejmě právě u moře nachází. Když se navíc obraz zaměří také na přírodu a charakteristickou faunu i flóru této oblasti, celek vypadá skvěle.

Tradiční florální motivy

Květiny patří nejenom ženám! Moderní designové obrazy do ložnice znázorňují florální motivy ve spoustě podob. Tradičně mnozí lidé sází na levandule. Ty si lze prohlédnout v mnohých variacích. Kouzelně vypadají třeba taková levandulová pole. Obrovské množství fialové barvy může tvořit dominantní motiv jakékoli ložnice. Zřejmě nejromantičtějšími květinami jsou bezesporu růže. Vybírat lze květy v červeném, růžovém či bílém odstínů. Barev ale může být mnohem více.

Mocná příroda v akci

Pokud milujete přírodní motivy, určitě se nebojte třeba nejrůznějších podzimních zátiší. Elegantní a romantické 3D obrazy na plátně zobrazují třeba déšť pestrobarevného listí, případně nejrůznější vodní doky v kombinaci právě s listnatými a jehličnatými lesy. Mech, kapradí a další rostliny kompozici dokonale dotvoří. Volby lesních zátiší je spousta a barevně jistě nezklamou.

Top