Jste tady
Home > Finance a reality > Krásné bydlení na Smíchově a Žižkově

Krásné bydlení na Smíchově a Žižkově

Uvažujete o nákupu bytu v Praze? Není se čemu divit. Právě tady se totiž nabízí spousty příležitostí, a to nejenom těch pracovních. Praha se v posledních letech značně rozrůstá o nové developerské projekty na periferii. Přesto lze ale najít stylové bydlení i v rámci renovovaných objektů anebo nových staveb v tradičních čtvrtích. Typickým příkladem budiž Smíchov i Žižkov. Na možnosti nákupu bytů v těchto pražských obvodech se zaměříme podrobněji.

Residence Smíchov

Městský obvod Praha Smíchov se vyznačuje poměrně atraktivní rezidenční čtvrtí. Její napojení na Pražský okruh i Jižní Spojku je optimální. Samotná Praha 5 je v podstatě jedním z největších obvodů hlavního města. Najdete zde jak spousty kulturního vyžití, tak třeba i prostor pro relaxaci. Využít můžete kupříkladu parku Santoška anebo lze vyrazit na Dívčí hrady. My se ale zaměříme spíše na prodej bytů na Smíchově. Vybrat si můžete například ty, které spadají pod projekt Residence Smíchov. Ten byl postaven přímo mezi Smíchovem a Radlicemi. Vybrat si v rámci této rezidence budete moci byty od 1+kk až po 4+kk. K dispozici bude i podzemní parkoviště s nabíjecí stanicí pro elektromobily.

Pohodové bydlení na Žižkově

Výbornou volbou pro život v hlavním městě je také Žižkov. Poznáte jej už z dálky podle majestátního televizního vysílače. Klasikou je na Žižkově také vrch Vítkov se slavnou sochou Jana Žižky. Byty na prodej na Žižkově jsou také k dispozici v mnoha podobách. Zajímavou volbou jsou například ty mezonetové v ulici Řehořova. Vybírat si lze z krásných restaurovaných činžovních domů, v nichž jsou luxusní byty.

Vyberte si byt u specialisty

Jestliže aktuálně hledáte bydlení v Praze a nevíte, kam byste se mohli podívat, už nemusíte zoufat. Na Homeland.cz je k dispozici velké množství stylových bytů, z nichž se určitě některý vyberete.

Top