Jste tady
Home > Inspirace a trendy > LED vánoční osvětlení – revoluce ve svícení

LED vánoční osvětlení – revoluce ve svícení

K Vánocům neodmyslitelně patří světelná výzdoba interiéru a venkovního prostředí. Mimo vánočního stromečku si velmi rádi zdobíme svůj dům, balkón a terasu. Kolikrát vánoční osvětlení září i na psí boudě nebo ptačí budce. Ať mají děti radost, snažte se vždy upřednostnit bezpečné a spolehlivé světelné dekorace.  Pokud toužíte svítit více jak všichni sousedi okolo vás, tak rozhodně dejte přednost LED žárovkám. V současné době jsou vytlačované klasické žárovky nejen z běžných domácích svítidel, ale i z vánočních světelných řetězů. Nahradila je moderní světelná výzdoba – bezkonkurenční LED technologie.

LED vánoční osvětlení šetří vaší peněženku

Moderní a efektní vánoční osvětlení, jejímž základem je LED osvětlení, vám výrazným způsobem uspoří elektrickou energii. LED diody spotřebují až o 90% méně elektrické energie než obyčejné žárovky používané před léty. Další výhody LED vánočního osvětlení – netopí, nejsou křehké, dlouhá životnost, skvělá svítivost, neobsahují škodlivé látky jako rtuť, díky tomu šetříme životní prostředí i během Vánoc. LED vánoční osvětlení nemá konkurenci a vyhrává na plné čáře. Toužíte letos ohromit své sousedy a do plna rozsvítit dům? Proč ne, ale dávejte pozor na vhodnost vánočních světel, které máte v úmyslu použít. Pro exteriér každá souprava musí mít označení minimálně na úrovni IP44.

800x600_1465227594-599377-big

LED vánoční osvětlení ve špičkové kvalitě za super ceny na t-zbozi.cz

I v tomto roce si internetový obchod t-zbozi.cz pro své zákazníky připravil bohatou nabídku vánočního osvětlení, kde si můžete objednat světelné řetězy a kabely, různé ozdoby a dekorace. Základem této nabídky je LED vánoční osvětlení určené do interiéru a venkovního prostředí. Vánoční řetězy nabízejí v různých délkách s různým počtem světelných LED bodů. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma! Přejeme příjemné nakupování!

Mohly by vás zajímat: recepty na vánoční cukroví

Top