Jste tady
Home > Design a interiér > MÁTE VYSOKÉ NÁROKY NA ZAŘÍZENÍ INTERIÉRU? TAKTO SI USNADNÍTE VÝBĚR TOHO IDEÁLNÍHO NÁBYTKU

MÁTE VYSOKÉ NÁROKY NA ZAŘÍZENÍ INTERIÉRU? TAKTO SI USNADNÍTE VÝBĚR TOHO IDEÁLNÍHO NÁBYTKU

Zařizování interiéru je náročným úkolem, zvláště pokud si chcete dát opravdu záležet, aby u vás vypadalo všechno naprosto dokonale. Tehdy je třeba zapojit svou kreativitu, vytvořit interiérový návrh, uskutečnit potřebné práce a zejména najít ideální nábytek. Právě posledně jmenovanou roli si dokážete výrazně ulehčit.

Kvalita materiálů, která se snoubí s propracovanou designovou stránkou

Na ideální nábytek jsou kladena tato základní očekávání – vysoká kvalita a propracovaná designová stránka. Právě ty byste měli zohlednit při výběru nábytku i vy. Potřebujete totiž nejen krásný a elegantní nábytek, ale zařízení, které v interiéru vydrží roky v bezvadném stavu. V případě standardního nábytku si proto dejte záležet na tom, aby použité dřevotřískové materiály nevypadaly již na první pohled levně a při sedačkách zas preferujte spolehlivé a léty ověřené materiály. Kožené sedací soupravy jsou sázkou na jistotu, avšak dnes se svým zpracováním nedají zahanbit ani mnohé sedačky s textilním potahem.

foto_detail_main_zoom_408_1

Při designu nábytku by měla být na prvním místě elegance. Zejména v místnosti, jakou je obývací pokoj, který plní významnou reprezentativní úlohu. Sice za elegantní mnozí mohou považovat retro rustikální kousky či jiný výrazný nábytek, ale ten vůbec nejelegantnější je ten nejčistší. Tedy s jemnými liniemi, jednoduchým povrchem a barevným odstínem. Například v provedení bílé, černé, případně tradičního odstínu dřeva. Tímto výběrem bude nábytek nejen elegantní, ale také nadčasový a zaručeně vás po pár letech neomrzí.

Zimní slevy na elegantní nábytek

Kvalitu a propracovaný design s důrazem na eleganci vám přináší i internetový obchod Nábytek Elegance, který nabízí široký sortiment interiérového zařízení do kterékoli místnosti domácnosti. Nyní navíc se zimními slevami až do 50 % z původní ceny. Příjemným bonusem je poštovné při objednávce nad 9 999 Kč zcela zdarma a také dovoz zdarma v případě objednání jakékoliv sedací soupravy.

Top