Jste tady
Home > Finance a reality > V moderních rodinných domech od FINEPu se bydlí skvěle

V moderních rodinných domech od FINEPu se bydlí skvěle

Praha láká kombinací atraktivních pracovních příležitostí, kultury a zábavy. Velmi pestré jsou přitom i možnosti bydlení – nabídka se neomezuje pouze na byty. Preferujete-li spíše zázemí rodinného domu, jistě vás zaujmou následující developerské projekty, v rámci kterých jsou aktuálně k mání desítky domků v Praze 5 a v Praze 10.

Rodinné domy Malý háj

Řadové rodinné domy na rozhraní čtvrtí Štěrboholy a Dolní Měcholupy jsou určeny milovníkům krásné přírody. Navzdory svému až vesnickému charakteru však lokalita nabízí velmi kvalitní dopravní dostupnost do centra a kompletní občanskou vybavenost.

Řadové domy na prodej v Praze z jedné strany navazují na projekt bytových domů a ze strany druhé pak pozvolna splynou přes nově připravovaný park se stávající zástavbou rodinných domů. V bezprostředním okolí nechybí bohaté možnosti relaxace i aktivního trávení volného času. Ať už jde o nový sportovní areál s víceúčelovou halou a tenisovými kurty, cyklostezky nebo Golf Hostivař (cca 10 min. jízdy), nuda nemá šanci. Milovníci přírody zase ocení procházky v nedalekém přírodním parku Hrušov.

megabydleni.cz_finep_cz_01

Rodinné domy Britská čtvrť

Pokud jste se dříve zajímali také o byty na prodej v Praze, pravděpodobně jste narazili na atraktivní rezidenční projekt Britská čtvrť. A jednu z dalších etap tvoří zástavba moderních rodinných domů s dispozicemi 5+kk.

Britská čtvrť je mimořádně kvalitní projekt, jehož všechny předchozí etapy byly vyprodány ještě před dokončením. S ohledem na perfektní občanskou vybavenost, dostupnost do centra a velmi příjemní prostředí se není čemu divit.

megabydleni.cz_finep_cz_02

Proč chtít domek od FINEPu?

Česká společnost FINEP má s výstavbou bytů a domů přes 20 let zkušeností. Za mnohé developerské projekty Praha si vysloužila prestižní ocenění a nabízí komplexní služby včetně bezplatného finančního poradenství. Developer spolupracuje s renomovanými architekty a na nemovitosti poskytuje tříletou záruku.

Aktuální nabídku a další informace najdete na www.finep.cz.

Top