Jste tady
Home > Design a interiér > Přehozy na postel k vytvoření útulné atmosféry v pokoji

Přehozy na postel k vytvoření útulné atmosféry v pokoji

Krásné přehozy na postel vytvoří v bytě útulnou a teplou atmosféru. Je nutné přemýšlet nad každým detailem interiéru tak, aby byl kompletní a splňoval všechny požadavky majitelů. Pohodlná manželská postel zaujímá v ložnici značné množství prostoru a celkový vzhled místnosti závisí na druhu postele, na které se nachází. Krása manželské postele by měla být vždy zdůrazněna barevným a stylovým přehozem. Přehozy na postel se mohou spojit s celkovým tónem ložnice, případně s jasnými tóny. V současné době existuje mnoho druhů přehozů, z nichž každý přispívá k návrhu místnosti.

Přehozy na postel – druhy

Prošívané přehozy na postel – standard přísnosti a klasického stylu. Nenáročné v péči a praktické, dokonce i po velkém množství vyprání dokonale zachovávají svou barvu a tvar. Vysoce kvalitní prošívané přehozy na postel mají dlouhou životnost.

Kůže. Rozlišujeme přírodní nebo umělé kožešinové přehozy na postel, které jsou odolné a prakticky neztrácejí svůj tvar. Ideální dekorace pro luxusní interiér.

Bavlna. Pohodlné použití – lze je prát v běžné pračce. Existují však i nevýhody – organická bavlna se krčí a je lepší bavlněné přehozy na postel před žehlením trochu navlhčit. Přehozy vyrobené z organické bavlny jsou více barevné  -poskytují velké množství příjemných pocitů. Lehké a jemné, budou vyhovovat milovníkům přírodních tkanin v interiéru. Perfektně se hodí do rustikálního stylu. Bavlněná deka bude dokonalým doplňkem pro jednoduchý monochromatický interiér.

Přehozy na postel!  Co potřebujete vědět?

Přehozy na postel – první věc, kterou člověk spatří při vstupu do ložnice, proto musí být efektní a nevybočovat z obecného stylu.

S převahou přírodních materiálů v ložnici upřednostněte přehozy na postel vyrobené ze lnu, bavlny, vlny nebo hedvábí.

Pokud je interiér přesycený materiály jako laminát, polyresin, org / sklo atd., ideální jsou míchané tkaniny.

Top