Jste tady
Home > Design a interiér > Jak správně vybrat podlahovou krytinu?

Jak správně vybrat podlahovou krytinu?

Jaká podlaha je ta nejlepší? To je otázka, kterou si položí každý, kdo se rozhodne renovovat stávající podlahu nebo zařizuje nové bydlení. V současné době je trh více než pestrý a rozhodně tak je z čeho vybírat. Při výběru berte v potaz nejen daný interiér, ale zohledněte i skutečnost, kdo v domácnosti žije. Domácí mazlíčci si příliš nerozumí s parketami, keramická dlažba je zase studená pro malé dětské nožičky. Rozhodovat se můžete i podle toho, v jakém stylu jste si své bydlená zařídili a jaké komponenty se v něm nachází.

Když si nemůžete příliš vyskakovat…

Pokud toužíte po nové podlaze, ale nemůžete si po finanční stránce příliš vyskakovat, pak vsaďte na cenově dostupné PVC podlahy. Chtějte pro sebe ale jen to nejlepší, neboť se i v těchto vodách můžete spálit. Spolehnout se můžete na firmu zabývající se prodejem podlahových krytin Jutex, která razí jasné heslo: nabízíme PVC podlahy v dokonalé imitaci oblíbeného dřeva nebo kamene. Ty se vyznačují nejen nenáročnou údržbou, ale i úctyhodnou životností. Vyberte si pro sebe to, co vašemu bydlení nejvíce sedne!

Klasika, která si najde místo i u vás doma

Kdo chce jistotu za rozumnou cenu, ten dá přednost kobercům. Ty představují klasiku v oblasti podlahových krytin, která vám toho může hodně nabídnout. Krom skutečnosti, že příjemně zútulní prostor, nabízí i tepelnou či zvukovou izolaci. Kvalitní koberce můžete vybírat v mnoha odstínech, motivech i vzorech, díky čemuž si určitě dokážete přijít na své. Pokud nevyužijete celoplošné koberce, určitě vám přijdou vhod běhouny nebo oblíbené kusové koberce.

Dvakrát měř, jednou řež

Jak jsme již zmínili v úvodu článku, při výběru podlahové krytiny je potřeba zohlednit několik aspektů. V první řadě je to účel místnosti – tedy zda se jedná o obývací pokoj, ložnici nebo kuchyni. Dalším bodem může být výmalba a její odstín. Hodně lidí se při rozhodování ohlíží i na oblíbené krbové vložky, které představují dominantu interiéru. Myslet můžete i na nábytek, který se v daném prostoru nachází.

Top