Jste tady
Home > Stavebnictví > Starosti s výstavbou či rekonstrukcí s bydlení si můžete ušetřit

Starosti s výstavbou či rekonstrukcí s bydlení si můžete ušetřit

Bydlení ve vlastním domě či bytě je touhou každého z nás. Pokud se rozhodneme stavět vlastní nemovitost, musíme se však připravit na náročný byrokratický proces a ještě namáhavější výstavbu. O něco jednodušší to máte při koupi bytu, ale pokud ho třeba předělávat, starostem se jednoduše nevyhnete. Pouze tehdy, pokud si na pomoc zavoláte skutečných profesionálů.

Vše za vás zrealizuje odborná firma

Stavba rodinného domu je záležitost, která vám zabere měsíce plánování a ještě více měsíců samotné výstavby. Musíte jednak najít soulad mezi dostupnými finančními prostředky, vašimi potřebami a očekáváním a na základě nich zajistit vytvoření adekvátního návrhu. Nechat si zhotovit projekt, vypočítat statiku a vrhnout se na běhání po úřadech. Pokud ti dají vaší výstavbě zelenou, můžete se pustit do práce, případně si na to zavolat specializovanou firmu. Na našem trhu se nacházejí také stavební společnosti, které nabízejí nejen výstavbu, ale i kompletní vyřizování administrativy či tvorbu projektu v jednom. Takovou je i společnost Imperial Next s.r.o.

Tato firma ba bohaté zkušenosti s výstavbou rodinných domů, které se nacházejí na území celé České republiky. V portfoliu jejích služeb se nachází rovněž rekonstrukce domů, pomocí které víte proměnit i opravdu starou a zanedbanou nemovitost na moderní rodinné sídlo se vším, co potřebujete k běžnému životu.

Celková rekonstrukce paneláku v jednom cyklu

Lidí, kteří bydlí v panelácích, může zaujmout specifická služba zmíněné stavební firmy. A to kompletní rekonstrukce panelových domů po všech stránkách. Tvorba rozpočtu, zajištění stavebního materiálu, výměna oken, spárování spojů panelů, kompletní zateplení, renovace střechy, balkónů či modernizace topných systémů. To vše vám zajistí jedna stavební firma v rámci jednoho cyklu obnovy starého panelového domu.

Top