Jste tady
Home > Design a interiér > Tapety jsou hitem. Jaké jsou nejznámější možnosti?

Tapety jsou hitem. Jaké jsou nejznámější možnosti?

Přemýšlíte o tapetě? Potom zapomeňte na dobu minulou, kdy se jednalo spíše o nevzhlednou alternativu malby. Dnes je výběr mnohem zajímavější a lepší. Z čeho lze vybírat? To zjistíte společně s námi.

Co takhle tapeta na ledničku?

Ano, skutečně je to tak. Není však klasická nalepovací, jelikož se jedná o zcela jiný typ. Je to unikátní a stále vyhledávanější magnetická tapeta na ledničku. Její hlavní lákadlo spočívá v tom, že se skvěle hodí jako designový doplněk do každé kuchyně. Proč? Dokáže:

  • Sladit barevnost celé místnosti
  • Zakrýt poškození ledničky
  • Velmi originálně vypadat

Klasická samolepka je stále velkým hitem

U tapet zůstáváme, jenom se přesuneme do oblasti, které jsou spíše menší. Máme na mysli velmi moderní samolepky na zeď do kuchyně, stejně jako do jakékoliv jiné místnosti u vás doma. A jejich hlavní účel? Primárně je spojený s tím, že dáte sbohem prázdným stěnám a nalepíte na ně něco, co je zajímavější než dnes už poměrně obyčejný obraz.

Pomocí tapety opravíte i dveře

Jsou poškozené, nebo se vám nelíbí jejich dekor? A na nové nemáte? Není důvod jakkoliv zoufat, jelikož i zde existuje pomoc. Jsou i samolepky, které jsou určené právě na vaše dveře. A to z důvodu, že je mohou zajímavě vylepšit a doslova je mohou také stylově ozvláštnit. Jasná volba, pokud vám ty aktuální připadají nudné. Navíc oprava tímto způsobem bude jak minimálně nákladná, tak i velmi rychlá a jednoduchá.

I fotografie může být tapetou

Když se mluví o možnosti polepit větší část zdi, není vždy nutné brát jenom tapetu, která má určitý vzor, nebo jednotnou barvu. Nyní se dostáváme k poslední možnosti, která existuje. Jsou to zajímavé moderní abstraktní fototapety, které se hodí tam, kde chcete ozvláštnit větší plochu. Třeba za postelí ve vaší ložnici, stejně jako například i za gaučem, ve vašem obývacím pokoji. Konkrétních možností ale je a může být ještě více.

Top