Jste tady
Home > Stavebnictví > Venkovní rolety mohou být ochranou bariérou vašeho bytu

Venkovní rolety mohou být ochranou bariérou vašeho bytu

Venkovní rolety patří k moderním, ale léty prověřeným, způsobům stínění vašich oken. Venkovní žaluzie, pokud jsou správně vybrané mohou podtrhnout vzhled vašeho domu, vytvořit onu pomyslnou třešinku na dortu. Tato třešinka je navíc vysoce praktická.

Venkovní rolety jsou totiž bariérou, která, mimo jiné, může zabránit vniknutí zloděje. Některé typy venkovních žaluzií se totiž dají uzamknout. To je ale jen jedna z výhod. Venkovní žaluzie, díky systému otvorů, umožňují větrání i při úplně zastíněných oknech. Samozřejmostí je plynulá regulace pronikajícího světla. Chrání proti žhavému letnímu slunci, pronikání horka do místnosti, ale naopak i úniku tepla v chladných zimních měsících. Na výběr máte z venkovních žaluzií, které jsou ovládány ručně nebo pomocí malého motoru na dálkové ovládání. Velkou výhodou je také ochrana vašich oken před mechanickým poškozením vlivem větru, deště, krup či silným mrazem, případně poškozením působením UV zářením. Je prokázáno, že se venkovní žaluzie výrazným způsobem podílejí i na odhlučnění místnosti. Takže, pokud máte pracovnu nebo ložnici obrácenou směrem k rušné silnici, venkovní žaluzie mohou konečně být tím řešením, které vám umožní se dobře vyspat.

Venkovní žaluzie patří k nejúčinnějším způsobům stínění interiérů, který překvapí svou univerzálností a širokou použitelností, ale vybrat vhodný typ nemusí být vždy hračka. Měli byste vzít potaz barvu fasády, okenních rámů a další faktory, které ovlivní výsledný vzhled celého domu.

Společnost Climax využívá pouze špičkové komponenty německé společnosti Alukon. Kvalitu si můžete ověřit i tak, že na své výrobky nabízí nadstandardní záruku čtyři roky. Navíc disponuje nejširší sítí obchodních partnerů v České republice a je tak nejen předním hráčem na trhu stínící techniky, ale budete potěšeni i velmi krátkými dodacími lhůtami.

Top