Jste tady
Home > Inspirace a trendy > Jak vybrat venkovní světelný řetěz

Jak vybrat venkovní světelný řetěz

Vánoce se sice pomalu, ale jistě blíží a vy určitě budete souhlasit s tím, že nikdy není dost brzy začít se na nadcházející svátky připravovat. Právě LED osvětlení je lepší nakoupit s předstihem, abyste měli z čeho vybírat a navíc si mohli odškrtnout jednu položku na svém dlouhém seznamu a věnovat pozornost dalším předvánočním přípravám.

Proč pořídit venkovní LED osvětlení?

Vánoce, to je spousta dárků, voňavé cukroví a spousta světýlek na každém rohu. Na světelné výzdobě vašeho domova si každý dává pořádně záležet. Ale co zahrada? Byla by přece škoda, kdyby vaše zahrada zůstala bez povšimnutí. Výběr vánoční osvětlení není nijak složitý. Stačí, když se budete držet několika základních zásad. A co by tedy nemělo ujít vaší pozornosti?

Jaký typ LED osvětlení vybrat?

Při výběru venkovního LED osvětlení se zaměřte zejména na jeho odolnost. V tomto kontextu vynikají především světlené LED kabely. Ovšem vaší pozornosti by neměl ujít ani praktický DILED systém. Vykouzlit nádherné osvětlení Vašeho domu je jednoduché!

  • LED kabely: Díky odolnému plastovému obalu, ve kterém jsou uloženy LED diody, je možné světelné kabely použít opravdu kdekoli. To jim ovšem nijak neubírá na decentním vzhledu.
  • LED řetězy: V žádné zahradě by neměl chybět dlouhý LED řetěz, kterým ozdobíte krovy vaší střechy, vzrostlé okrasné stromky, vstupní prostor do vašeho domu a podobně.
  • DILED systém: Pro skutečné fajnšmekry a milovníky vánočního osvětlení je jako stvořený DILED systém. Díky jeho extrémní variabilitě si vytvoříte vánoční osvětlení na míru vašeho domova, nebo reprezentačním prostorám vaší firmy. Každý váš obchodní partner bude dočista ohromen!

Jakou délku řetězu zvolit?

Klíčová je i délka vánočního řetězu. Proto si před samotným nákupem rozmyslete, jak dlouhé řetězy budete potřebovat. Aspoň orientačně si můžete všechno odkrokovat. Vždy však raději kupte delší variantu, aby vám nechybělo pár centimetrů. Za univerzální se obecně považuje řetěz dlouhý 20 metrů, kterým pohodlně ozdobíte menší stromek před vaším domem.

Které bílé barvě dát přednost?

Studená, nebo teplá bílá? To je oč tu běží! Teplé vánoční osvětlení za všech okolností vykouzlí příjemnou atmosféru. Jedná se o řešení, které oceníte, jestliže vyznáváte spíše tradiční výzdobu, bez zbytečných výstřelků. Ovšem ani studená bílá, s nepatrně modrým nádechem udělá velkou parádu. Na zasněžené zahradě opravdu vynikne a působivě bude vypadat také v případě, že jej použijete k nazdobení vstupních prostor vaší firmy.

 

Máte už připravené své vánoční led řetězy k vyzdobení vaší zahrady, terasy nebo balkonu?

Top