Jste tady
Home > Design a interiér > Žádáte od své koupelny nejvyšší komfort? Dopřejte jí to nejlepší vybavení!

Žádáte od své koupelny nejvyšší komfort? Dopřejte jí to nejlepší vybavení!

Věděli jste, že koupelna představuje hned po kuchyni nejvytíženější místnost v celé domácnosti? Určitě i vy kladete na tento interiér vysoké nároky – zatímco někdo touží po dokonalém designu, jinému záleží na maximální praktičnosti, jiný naopak vyžaduje plnohodnotnou funkčnost a další pro změnu chce ideální kombinaci toho všeho. Pokud od své koupelny očekáváte, že vám nabídne nejvyšší komfort a útulné zázemí vhodné nejen k odpočinku, pak jí musíte dopřát to nejlepší vybavení s ohledem nejen na aktuální trendy, ale i na funkčnost si dostatek úložných prostorů.

Praktický prvek s estetickým dojmem

Součástí každé koupelny je sprcha nebo vana a chybět nesmí ani umyvadlo. S tímto vybavením se neodmyslitelně pojí vodovodní baterie, kterým je mnohdy věnováno méně pozornosti, než kolik by si zasloužily. Často na ně zapomínáme i při úklidu, díky čemuž pak vypadají zašle, opotřebovaně a vůbec ne přitažlivě. Problém nastává i ve chvíli, kdy vlivem času začnou kapat – to jen málokomu vykouzlí úsměv na tváři. Předejděte problémům a investujte do jistoty, kterou vám nabízí kvalitní vodovodní baterie. Ty se pyšní lákavým designem i úctyhodnou výdrží.

Nábytek, který polaská oko a nabídne dostatek prostoru

V žádné koupelně rozhodně nesmí chybět nábytek, který dané místnosti nejen přidává na útulnosti, ale zároveň vám nabízí úložný prostor – ten můžete využít pro uskladnění ručníků, županů, kosmetiky nebo jiných pomůcek. Na koupelnový nábytek jsou kladeny vysoké nároky, kdy je potřeba, aby vydržel ve vlhkém prostředí a hravě ustál i možný styk s vodou. Rozhodně to ale neznamená, že byste za nábytek do koupelny museli utrácet nehorázné peníze. Vyhovujícími vlastnostmi disponuje i levný koupelnový nábytek, který vás mile překvapí svým vzhledem, funkčností i úložným prostorem.

Užívejte si a přitom šetřete

Snad nikdo neodolá vaně plné horké vody nebo sprše, pod kterou si vždycky příjemně odpočineme. Určitě i vy se rádi po náročném dni necháte hýčkat teplou vodou, která uvolní vaše tělo, rozproudí smysly a vám tak umožní se odreagovat. Provoz bojleru na vodu ale mnohdy není nejlevnější záležitost, což nám mnohdy brání v tom si komfort koupelny užívat. Není to škoda? Zapomeňte na obavy z vysokých výdajů a spolehněte se na úsporné bojlery, které šetří vaší peněženku a vám tak ubírají starosti.

Top